Näitused

2019

Pärnu Linnagalerii 2019 RAEKODA, Uus 4
12.12 – 12.01 Soop | Mooses | Kask KUMMARDUS
16.01 – 23.02 Fotofest TULEVIK OLI EILE
27.02 – 23.03 Reigo Kuivjõgi kunstikogu: EESTI PARIMAD NOORED KUNSTNIKUD
27.03 – 20.04 Pärnu Fideofestivali  audiovisuaalne näitus
24.04 – 25.05 (m) MOODSA kunsti näitus PUHASTUSTULI
29.05 – 22.06 Epp Mardi| Ahti Seppet KUUFAASID
29.06 – 03.08 KUNSTISUVI
04.08 – 28.08 IN graafika FESTIVAL
04.09 – 28.09 Eesti Maalikunstnike Liit LA GRANDE BELLEZZA | KOHUTAV ILU
02.10 – 26.10  Kõrgema Kunstikooli Pallas meediadisaini ja nahadisaini osakond
PUUTETUNDLIK
30.10 – 23.11 Rait Rosin VÄIKELINNA FENOMEN
27.11 – 12.01 Pärnu kunsti AASTANÄITUS

Pärnu Linnagalerii 2018 KUNSTNIKE MAJA GALERII, Nikolai 27
03.01 – 19.01 Monika Sobczak | Johannes Deimling PATINA
23.01 – 16.02 Fotofest POSITIIV
21.02 – 23.03 Pusa ROOSA TÄPI SALADUSED
27.03 – 13.04 Pärnu Fideofestivali  audiovisuaalne näitus
17.04 – 18.05 Jüri Mildeberg ja Aleksei Kornilov PANOKTIKUM
22.05 – 22.06 Sirje Petersen MAALID
29.06 – 03.08 KUNSTISUVI
04.08 – 28.08 IN graafika FESTIVAL
04.09 – 05.10 Juss Piho FIGURES
10.10 – 02.11 Al Paldrok MIND TEMPLE/ MEELETEMPEL
06.11 – 30.11 Tiina Saidla OLEMISE TALUMATU KERGUS. PÄRAND.
04.12 – 05.01 Maret | Tiina Sarapu SEOTUD

2018

Pärnu Linnagalerii 2018 RAEKODA, Uus 4
24.01-16.02 PÄRNU FOTOFEST 2018
21.02-17.03 Eduard Zentski IGAVENE ILU
21.03-11.04 Ado Lill
13.04-05.05 Pärnu M(m)oodsa Kunsti näitus AKNAD vol.2
09.05-26.05 Ivar Kaasik  LEGEND. PÄRNU POMMITAMINE
02.06-14.07 Pärnu Kunstisuvi ALICE IMEDEMAAL
21.07-11.08 IN GRAAFIKA festivalinäitus
15.08-07.09 Jõgis | Pavlenkova | Oppi ME SOBIME KOKKU. PROTSESS.
12.09-13.10 Haas | Liiv | Kultajeva | Haamer  NÄGEMISE ÕPETUS
17.10-10.11 Eesti Litograafiakeskus VABADUS 21. SAJANDIL
14.11-08.12 Pärnu kunsti ülevaatenäitus
12.12-10.01 Soop | Mooses | Kask  KUMMARDUS

Pärnu Linnagalerii 2018 KUNSTNIKE MAJA GALERII, Nikolai 27
02.01-20.01 Balti Käsitöönäitus
25.01-23.02 PÄRNU FOTOFEST 2018
28.02-24.03 Kristen Rästas PIIRIDES² maal, videoinstallatsioon
28.03-21.04 Kåre Holgerson AEDNIK | THE GARDENER (SWE)
25.04-26.05 Tartu Kõrgema Kunstikooli näitus
02.06-14.07 Pärnu Kunstisuvi  ALICE IMEDEMAAL
21.07-11.08 IN GRAAFIKA festivalinäitus
15.08-22.09 Johanna Mudist  OOTAJAD/WAITERS
25.09-13.10 Fred Kotkas EV 100 EESTI PIDU
17.10-03.11 Arne Maasik FOTO
07.11-01.12 Henrik Martin VIDYA (HUN)
05.12-29.12 Juhan Vihterpalu ALATEADUS