Näitused

2020

Pärnu Linnagalerii 2020 RAEKODA, Uus 4

27.12-18.01 Andres Tolts 70 in memoriam
23.01-29.02 Fotofest – ERROR
04.03-28.03 Stuudio 22
01.04-02.05 Karin Strohm – MAASTIKEST
06.05-30.05 See on Kunst, see ei ole Kunst – P(m)KN – Andrus Joonas
03.06-20.06 Tarvi Laamann – TARVINISM
27.06-01.08 Kunstisuvi 2o2o
08.08-05.09 IN graafika
09.09-03.10 Kaarel Küttas
07.10-31.10 HIINA PLAKAT – kuraator Marko Kekišev
04.11-05.12 Aastanäitus
09.12-23.12 Anonymos Boh | Devil Girl
27.12-16.01 Kallastu, Kivisildnik, L.Palu – „Tühjad Raamid“

Pärnu Linnagalerii 2020 KUNSTNIKE MAJA GALERII, Nikolai 27

08.01-11.01 Maret | Tiina Sarapu – SEOTUD
15.01-15.02 Fotofest – ERROR
19.02-21.03 Marko Toomast
25.03-18.04 Pärnu Kunstiklubi
22.04-23.05 Mara Ljutjuk – Keha ja ruumi mälu
27.05-20.06 Monika Valtakaite – Leedu – FROM WATER 2
27.06-01.08 Kunstisuvi 2o2o
08.08-29.08 IN graafika
02.09-26.09 Eva Jänes
30.09-24.10 Maria Elise Remme & Katariin Mudist – USKMATUSE FESTIVAL
28.10-21.11 Margus Bamberg
25.11-19.12 Kelli Gedvill
22.11-19.12 Rein R Seppius
21.12-16.01 Vano Allsalu

2019

Pärnu Linnagalerii 2019 RAEKODA, Uus 4
12.12 – 12.01 Soop | Mooses | Kask KUMMARDUS
16.01 – 23.02 Fotofest TULEVIK OLI EILE
27.02 – 23.03 Reigo Kuivjõgi kunstikogu: EESTI PARIMAD NOORED KUNSTNIKUD
27.03 – 20.04 Pärnu Fideofestivali  audiovisuaalne näitus
24.04 – 25.05 (m) MOODSA kunsti näitus PUHASTUSTULI
29.05 – 22.06 Epp Mardi| Ahti Seppet KUUFAASID
29.06 – 03.08 KUNSTISUVI
04.08 – 28.08 IN graafika FESTIVAL
04.09 – 28.09 Eesti Maalikunstnike Liit LA GRANDE BELLEZZA | KOHUTAV ILU
02.10 – 26.10 Kõrgema Kunstikooli Pallas meediadisaini ja nahadisaini osakond  PUUTETUNDLIK
30.10 – 23.11 Rait Rosin VÄIKELINNA FENOMEN
27.11 – 21.12 Pärnu kunsti AASTANÄITUS

Pärnu Linnagalerii 2019 KUNSTNIKE MAJA GALERII, Nikolai 27
03.01 – 19.01 Monika Sobczak | Johannes Deimling PATINA
23.01 – 16.02 Fotofest POSITIIV
21.02 – 23.03 Pusa ROOSA TÄPI SALADUSED
27.03 – 13.04 Pärnu Fideofestivali  audiovisuaalne näitus
17.04 – 18.05 Valgevene kunst | Rahvusvaheline Kunsti Laboratoorium
22.05 – 22.06 Sirje Petersen MAAILMA PUUDUTADES
29.06 – 03.08 KUNSTISUVI
04.08 – 28.08 IN graafika FESTIVAL
04.09 – 05.10 Juss Piho FIGURES
10.10 – 02.11 Al Paldrok MIND TEMPLE | MEELETEMPEL
06.11 – 30.11 Tiina Saidla OLEMISE TALUMATU KERGUS. PÄRAND.
04.12 – 05.01 Maret | Tiina Sarapu SEOTUD