Näitused

2022 NÄITUSED

Pärnu Linnagalerii, Raekoda 2022
12.01-19.02 Jan Leo Grau, Indrek Aija ÜHENDUMISED KÕIKSUSEGA
25.02-26.03 Pärnu FotoFest 2022
30.03-23.04 Tamar Paal 16-20000 HERTSI
27.04-21.05 Andres Sytevaka 50
25.05-18.06 Kairi Orgussaar, Erki Kannus
22.06-23.07 Kunstisuvi „Naine – Mees“
27.07-27.08 IN GRAAFIKA festivali näitus
31.08-24.09 Vaskjala kunstiresidentuuri näitus.
Janno Bergmanni isikunäitus
28.09-22.10 Eesti Maalikunstnike Liit
Kuraator Tiiu Rebane TEINE MAJA
26.10-19.11 Tõnis Laanemaa 85
23.11-17.12 Pärnu kunsti aastanäitus 2022
21.12- 29.01 Animailm NAERIS Piret Sigus, Silja Saarepuu,
Marili Sokk, Ramo Teder
VÄIKESED INIMESED Silja Saarepuu/Villu Plink

Pärnu Linnagalerii Kunstnike Maja 2022
26.01-19.02 Aksel Haagensen, Triin Kerge
25.02-02.04 Pärnu FotoFest 2022
06.04-30.04 Johanna Mudist JUHUSTE JUMAL
04.05-28.05 Killu Sukmit PUDU JA LEIB
01.06-18.06 Pärnu Kunstide Kooli lõputööde näitus 2022
22.06-23.07 Kunstisuvi „Naine – Mees“
27.07-19.08 IN GRAAFIKA festivali näitus
24.08-17.09 Indrek Aavik, Edgar Juhkov, Anni Liina Mets
VARASTATUD TÄHENDUSED
21.09-15.10 Ivar Kaasik LA GUERRE ET LA PAIX
19.10-12.11 Andrus Joonas
16.11-10.12 Andres Adamson HORTUS DEI
14.12-7.01. RaitPärg SÜMBIOOS

2021 NÄITUSED

NB! näituste kava on muudetud

Linnagalerii raekoja näitusesaal, Uus tn 4
21.01 – 20.02 Pärnu Fotofest VÕÕRANDUMINE
03.03 – 10.04 suletud
04.05 – 08.05 Benjamin Nozdrachev NEW ANTI-PAINTING | taasavatud
12.05 – 05.06 Karin Strohm, maalinäitus MAASTIKEST
12.06 – 17.07 Pärnu Kunstisuvi
21.07 – 21.08 IN graafika
25.08 – 18.09 Lembit Sarapuu RETROSPEKTIIV
22.09 – 09.10 B3 Šiauliai, Jelgava, Pärnu THE BEST
13.10 – 06.11 Tiina Ojaste 60
10.11 – 04.12 Pärnu kunsti Aastanäitus
08.12 – 08.01 KUKK, JÕUSÖÖT ja KIREV MAJA.
Marju Bormeister, Vuhti Maja, Inimesed vaatavad merele

Kunstnike Maja galerii, Nikolai 27

21.01 – 20.02 Pärnu Fotofest VÕÕRANDUMINE
23.02 – 20.03 Mara Ljutuk KEHA JA RUUMI MÄLU
24.03 – 17.04 suletud
04.05 – 15.05 Mara Ljutuk KEHA JA RUUMI MÄLU | taasavatud
19.05 – 05.06 Heli Tambur VÄRVIMÄNGUD
12.06 – 17.07 Pärnu Kunstisuvi
21.07 – 21.08 IN graafika
25.08 – 18.09 Nele Tiidelepp, Johannes Luik JUPP PAIK KEHA
22.09 – 16.10 Kadi Reintamm OOD EMALE-LOOTES EMALE
21.10 – 13.11 Regina Mareta Soonsein ANIMAALIA, PAINE, CONTINUUM
17.11 – 11.12 Mari Sofia Seller POISS, KES KARJUS HUNTI
15.12 – 22.01 Pärnu Kunstiklubi JUUBEL