PÄEV PÄRNUS. Pärnu maalimise päev

11. augustil korraldas E-Kunstisalong Pärnu maalimise päeva, mis sai ka seekord suure huvi osaliseks. Üritus andis suurepärase võimaluse kohtuda kahe linna kunstnikel ning samas lähendada neid kunstipublikule. Kunstnikud tänavapildis elavdavad nii kunstielu kui ka annavad linnapildile omamoodi hõngu. E-Kunstisalong peab oluliseks kunstniku ja galerii omavahelist koostööd ning suhtlemist, mida ühised ettevõtmised veelgi tugevdavad ja mis eelkõige soodustab kunstielu edendamist.


Enno Allik Tuhat ja üks suvitajat Pärnu rannas

Suvepealinna maalimise üritus kandis vilja ning valminud on ligi poolsada erinevas stiilis ning laadis tööd, mis annavad suurepärase võimaluse heita pilk tagasi suvisesse Pärnusse.

Kuna nõudlus linnavaadete järele on suur ning samuti ka kunstnikepoolne huvi osalemiseks, on E-Kunstisalong saanud kutse korraldada Haapsalus samalaadset üritust. Samuti on tulnud ettepanekuid teistelt Eesti suurematelt ja väiksematelt linnadelt.

E-Kunstisalong tähistas tänavu oma 10. sünnipäeva. Selle aja jooksul on E-Kunstisalong jäänud ainsaks Eesti galeriiks, mis tegutseb edukalt kahes Eesti linnas – Tartus ning Tallinnas. E-Kunstisalong on ainuke väljaspool pealinna tegutsev galerii, mis korraldab korrapäraselt kunstioksjoneid. Samuti on selle galerii omapäraks, et ta tegutseb just kaubanduskeskustes.

Näitus valmib koostöös Pärnu Linnagaleriiga.
Näitus jääb avatuks septembri lõpuni.

E-Kunstisalong
www.e-kunstisalong.ee