SULEVALGUS. Sulev Õitspuu

2. – 31. mai 2008
Pärnu Kontserdimaja, Aida 4, II korrus

 

Olen Sulev Õitspuu ja see siin on minu esimene näitus

Eriline side Pärnumaaga ja Pärnu linnaga on saanud põhjuseks, miks soovisin näitust just Pärnus korraldada. Pärnu kontserdimaja valguseküllane fuajee on väga sobiv andma edasi piltides ja tekstides toodud sõnumit.

Varajasest nooruspõlvest olen tegelenud fotograafiaga ja joonistamisega, pisut ka kirjutamisega. Minu eriala ja töökohad on võimaldanud mul palju mööda Eestimaad ringi liikuda, alati on kaasas olnud fotoaparaat. Loominguline tegevus tasakaalustab mu erialast tegevust, pakkudes mulle suurt naudingut.

Ühel väga inspireerival kontserdil 2006 a. detsembris tulin mõttele hakata oma pilte avaldama veebileheküljel. Selleks sai Sulevalgus

sulev.imelaps.ee/sulevalgus/

kuhu hakkasin lisama jooksvalt enda tehtud pilte ja nende juurde kirjutatud tekste. Positiivne tagasiside innustas mind väga, üks samm on viinud teiseni ja teine kolmandani. Tänaseks on leheküljest saanud näitus. Näis kuhu see tee mind edasi viib.

Iga astutud samm annab juurde rohkem julgust. Olen selgeks saanud, et kõik suured asjad on saanud alguse väikesest sammust.

Ma tänana kõiki, kes on sellel teel mulle toeks olnud, kes on mind innustanud ja julgustanud. Tänan kõiki, tänu kellele on see kõik saanud võimalikuks.

Loodan, et leiate sellest näitusest oma väikese sammu astumiseks inspiratsiooni ja innustust.

Aitäh teile kõigile, kes te olete! Aitäh, et kõik ON!

Minuga on võimalik kontakti saada aadressil sulevelus@aim.com või telefonitsi 56685305. Olen näituse ja sellel olevate piltide järgmiste võimalike ülessepanemiskohtade ettepanekute osas avatud. Samuti avaneb peatselt võimalus neid ja ka kõiki teisi Sulevalgus lehele olevaid töid kujundatult erinavets formaatides tellida. Täpsem info ilmub peatselt Sulevalgus lehele.

Tervitades
Sulev